Tek Rent A Car

Bmw 5.20d M Paket

ARAÇ ÖZELLİKLERİ
Marka
:
BMW Kiralama
Model
:
5.20d M Paket Dizel
Yıl
:
2014
Motor
:
2000
Vites
:
Tiptronic Vites
Kasa Tipi
:
Sedan
Yakıt Tipi
:
Dizel
BAŞVURU FORMU
Alış Yeri
iade Yeri
  

Araç kiralamak istiyorsanız ancak prestiji, lüksü, tasarrufu, konforu da kiralayacağınız araçta bulmak gibi bazı özel şartlarınız varsa BMW 520d M Paket tam size göre. Akıcı sürüş kontrolü sayesinde yolculuklarınızın her anı ayrı bir keyifle sonuçlanacaktır. Güçlü motor aksamı ve yol tutuş hâkimiyeti ile farkını anında belli eden bir araçtır ki sizde kullanımına hayran kalacaksınız. Kendine özgü hatları ve görünümü ile adını lüks araçlar listesinde en üst seviyeye taşımış olan aracımız sayesinde prestijiniz artacak ve BMW asaletini her an üzerinizde hissedeceksiniz.

Ayrıca göz kamaştıran şıklığı ve tasarımındaki detayları da dikkate alırsanız hiç kuşkusuz tek tercihiniz olacaktır. İç donanımı ile göz dolduran, rahat kullanım ve konfor amaçlayan BMW, kullanıcısı dâhil tüm konuklarına keyifli bir yolculuk garanti eder ve bunu da koltukları, camları gibi daha pek çok ince detayıyla sağlar. Aracımız dizel yakıt kullanarak ekonomik anlamda da birinciliğe imza atmıştır. Bu sebeple dizel araç avantajlarını sonuna kadar kullanabileceğiniz her anlamda tasarruf sağlayabileceğiniz de unutmayınız.

Bu kadar lüks, güvenilir, konfor ve prestij sahibi, ekonomik bir aracı kiralamak da en az kendisi kadar ekonomik olacaktır. Firmamızın kampanyalarını, indirimli fiyatlarını, BMW 520d M Paket kiralama konusunda piyasanın önüne geçmiş imkânlarını gözden geçirmeniz yararınıza olacaktır. Teslimat ve sözleşme şartları da yerine getiriliyorsa artık herşey bitmiş, sıra sizin BMW ile keyifli sürüşler yaşamanıza gelmiştir.