Tek Rent A Car

Mercedes CLA 180 CDI AMG

ARAÇ ÖZELLİKLERİ
Marka
:
Mercedes Kiralama
Model
:
CLA 180 CDI AMG
Yıl
:
2016
Motor
:
1600
Vites
:
Tiptronic Vites
Kasa Tipi
:
Sedan
Yakıt Tipi
:
Dizel
BAŞVURU FORMU
Alış Yeri
iade Yeri
  

Hem lüks bir araç istiyor hem de sahip olduğunuz otomobil oldukça ekonomik yakıt tüketsin diyorsanız, Mercedes CLA 180 CDI AMG Kiralama işlemi ile dileğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Mercedes CLA 180 CDI AMG, sahip olduğu 1,6 lt ve 4 silindirli dizel motoru sayesinde oldukça ciddi miktarda yakıt tasarrufu sağlıyor.

Araç, şehirlerarası kullanımlarda 4,8 litre yakıt tüketirken şehir içinde yaklaşık olarak 6,4 litre gibi bir yakıt tüketimine sahip. Yani ortalama olarak bakıldığında 5,5 litre civarında yakıt kullanımı ile sınıfındaki araçlarla kıyaslandığında oldukça ekonomik bir araç. İster bireysel olarak sportif amaçlı kullanabilirsiniz isterseniz de 4 kapılı, rahat ve geniş ortamı ile bu lüks aracı aileniz ile seyahat etmek için kullanabilirsiniz.

Otomatik vites, deri koltuk döşemeleri, deri kaplamalı direksiyon simidi, direksiyon üzerinde bulunan kontrol ve ayar düğmeleri, üstün sürüş ve güvenlik donanımları, otomatik klima, gelişmiş navigasyon ve elektronik yol bilgisayarı vb. özellikleri ile oldukça etkileyici bir araç Mercedes CLA 180 CDI AMG.

Tasarım olarak ise Mercedes çizgisine sadık kalınmakla beraber tasarımcılar biraz daha kompakt ve modern bir dizayna kavuşturmuşlar Mercedes CLA 180 CDI AMG’ yi. Bu durumun oldukça başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Araç sportif, keskin ve modern hatları ile hem bir aile aracı hem de son derece şık bir spor araç olarak çok amaçlı kullanılabiliyor.