Tek Rent A Car

Mercedes E 250 4 Matic

ARAÇ ÖZELLİKLERİ
Marka
:
Mercedes Kiralama
Model
:
E 250 Dizel 4 Matic Dizel
Yıl
:
2015
Motor
:
2200
Vites
:
Tiptronic Vites
Kasa Tipi
:
Sedan
Yakıt Tipi
:
Dizel
BAŞVURU FORMU
Alış Yeri
iade Yeri
  

Çağımızın modern araç kalitesini yansıtan Mercedes e 250 4 matic kiralama, konforu yaşamak isteyenlerin yöneldiği araçlardan biridir. Düşük yakıt tasarrufu ve akıcı sürüş özellikleri ile pek çok insanımızın kiralama konusunda yöneldiği araçlar arasına girmeyi başarmıştır. Kiralık lüks araba isteyen insanlarımız için alternatif olarak sunulan bu araç lüksün ve konforun en iyi şekilde hissedilmesini sağlamaktadır.

Oldukça kullanışlı bir yapıya sahip olan bu araç sayesinde diğer araçlara göre çok fazla yakıt ödeme zorluğu çekmeden hız ve güvenliği bir arada yaşayacaksınız. Dizel araç kiralama ve ekonomik araç kiralama ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde hitap eden bu lüks otomobil sizlerde kiralayabilirsiniz. İster şoförlü isterse şoförsüz olarak kullanabileceğiniz, görünüşü ile dikkat çeken bu araç ile sizlerde rahatlığın keyfini yaşayın.

Görsel şıklığı ön plana çıkartan lüks harikası aracı ister uzun dönemli isterse de kısa dönemli bir şekilde kiralama imkânına sahipsiniz. Yüksek motor gücü ve şık iç dekorasyon tasarımları ile aradığınız güzelliği bulabileceksiniz. Aracın maksimum hız kapasitesi 239 km/S, Şehir içi yakıt tüketimi 8,3 lt olurken şehir dışı yakıt tüketimi ise 5 lt. dir. Sedan gövde şekline sahip bu aracı otomatik vites rahatlığı ile kullanarak istediğiniz renkleri tercih edebilirsiniz.

En verimli yakıt tüketiminde ilk sıralarda yer alırken oldukça donanımlı bir yapısı vardır. Maksimum çekiş gücü sağlamasının yanı sıra çalışma sessizliği ile de dikkat çekmektedir. Enjektörleri hassas ve hızlı bir çalışma kapasitesi göstermektedir. Fiziksel hava şartlarında anında müdahale ederek tepki sürelerinde bir azalma meydana gelir. Güvenli yolculuk yapabilmeniz adına en iyi desteği karşılamaktadır.