Tek Rent A Car

Nissan Qashqai Dizel Otomatik

ARAÇ ÖZELLİKLERİ
Marka
:
Nissan Kiralama
Model
:
Qashqai Dizel Otomatik
Yıl
:
2021
Motor
:
1600
Vites
:
Otomatik Vites
Kasa Tipi
:
Suv
Yakıt Tipi
:
Dizel
BAŞVURU FORMU
Alış Yeri
iade Yeri
  

Nissan son zamanların öne çıkan araçlarını üretmekle kalmıyor, tüm bunlara konforu da geliştirerek eklemeye devam ediyor.

Araç kiralarken şehir içinde veya arazi olan mekânlarda kullanılma durumu çok büyük önem taşır. Eğer böyle bir arazi gezisi yapacaksanız kiralık Nissan Qashqai dizel otomatik araç tam size göre. Çünkü hem dizel oluşundan ötürü yakıtta sizi üzmez hemde 1,6 motoruyla çok rahat bir kullanım sağlar. Sizi asla yarı yolsa bırakmadan tüm zorlu yolları kolaylıkla aşabilmenizi sağlar.

Yüksek araç kullanmayı sevenlere hem konfor hemde güvenlikte sağlar. Hidrolik direksiyonu ve pek çok üst sınıf özelliğiyle sizlere güvenli bir yolculuk garantisi verir. Tek yapmanız gereken kurallara uygun araç kullanmaktır. Kliması esinti gibi rahat çalışır, rahatsız etmez. İsofix özellikli koltuklarıyla bebeğinizin de güvenini tam anlamıyla sağlamış olursunuz.

Otomatik olma özelliği hem bayanların hem de erkeklerin en çok tercih ettiği özelliklerindendir. Hem dizel oluşu hem otomatik vites oluşu bu aracı vazgeçilmez kılan, seyahatlerde en çok tercih edilmesine neden olan unsurlardır. Araç tam bir aile arabasıdır. İçinin ferah oluşu yol boyu sizi ağrılardan kurtarır.

Nissan Qashqai hem karayolunda hemde arazi yollarında tercih edilebilecek, tüm aranılan özellikleri karşılayan nadir araçlardandır. Bir kez kullanma imkânını bulan kişiler aynı sınıf başka araçlara bindiklerinde bu aracın konforunu aramaktadırlar. Vakit kaybetmeden bu eşsiz deneyimi siz de yaşayın.