Tek Rent A Car

Porsche Cayenne Dizel

ARAÇ ÖZELLİKLERİ
Marka
:
Porsche Kiralama
Model
:
Cayenne Dizel
Yıl
:
2014
Motor
:
3000
Vites
:
Tiptronic Vites
Kasa Tipi
:
Suv
Yakıt Tipi
:
Dizel
BAŞVURU FORMU
Alış Yeri
iade Yeri
  

Porsche, yeni yaptığı bir güncelleme ile hem motorun maksimum gücünü artırdı hem de ortalama yakıt tüketim değerini önemli ölçüde geliştirdi. Porsche Cayenne dizel serisi ile Porsche'ye dizel motor takmanın mümkün olup olmayacağının keşfini yapmışlardır ve mümkün olduğunu kanıtlamışlardır. Lüx araç kiralama seçeneklerimiz arasında yer alan Porsche Cayenne, 5 yolcu, 2 büyük bagaj ve 2 küçük bagaj kapasitelidir. 5 kapılı olan bu orta sınıf aracı otomatik şanzımanlı ve dizeldir.

Porsche Cayenne' nin özelliklerini saymaya devam edersek, Piezo kontrollü enjektörler ile yüksek basınçlı enjeksiyon sistemi kullanan bir direkt yakıt enjeksiyonuna sahip. Çok kısa geçiş süreleri ve hassas kontrollü enjeksiyon miktarları, devir başına daha fazla enjeksiyona ve dolayısıyla kusursuz ateşlemeye olanak tanıyor. Tüm Cayenne modellerinde ise opsiyonel olarak bulunan uyarlanabilir seyir kontrolü, aracınızın hızını, öndeki aracın hızına göre ayarlar.

Cayenne modellerinde koltuklar, tüm iç mekânda olduğu gibi konforlu ve sportiftir. Bir Porsche'de virajı almak daima bir zevktir. Özellikle bir Porsche Cayenne ile gece yolcuğu yapmaktaysanız çarpıcı aydınlatma düzenlemesi ile yolculuğunuz daha keyifli bir hal alır. Porsche Cayenne' deki lambalar, diğer tüm modellerden büyük ölçüde ayrılan eşsiz bir tasarımı ön plana çıkarmaktadır. Porsche Cayenne modelinin özellikleri bunlarla da sınırlı olmayıp daha birçok özelliğe sahiptir. Cayenne ‘in ağırlığı ve motor hacmi düşünüldüğünde de Porsche mühendislerinin ne kadar başarılı bir işe imza attıklarını görebiliyoruz.

Bir araç kiralamak istiyorsak Porsche Cayenne dizel kiralama harika bir fikir olabilir. Porsche konforu, rahatlığı ve dış görünüş estetiği ile diğer araçlardan farkını ortaya koymaktadır. Porsche Cayenne kiralayarak Porsche farkını yaşayın.