Tek Rent A Car

Audi A4 Dizel Kiralama

ARAÇ ÖZELLİKLERİ
Marka
:
Audi Kiralama
Model
:
A4 Dizel
Yıl
:
2016
Motor
:
2000
Vites
:
Tiptronic Vites
Kasa Tipi
:
Sedan
Yakıt Tipi
:
Dizel
BAŞVURU FORMU
Alış Yeri
iade Yeri
  

AUDİ; 1899 yılında kurulmuştur. 1900 yılında, ise ilk arabayı üretmişlerdir. Aracın ismi, Latince' den gelir ve '' dinle '' anlamına gelmektedir.

AUDİ A4 DİZEL, öncelikle ülkemizde çok beğenilen bir model olmuştur. 1995 yılında üretilmiş olan bu model arabanın üretim yeri olarak Almanya bilinmektedir. 2011 yıllarında, ise dördüncü çeşidi yani A4 ortaya çıkmıştır.

Altı ileri düz vites ve altı ileri otomatik vites özelliği vardır. AUDİ A4 DİZEL ' in uzunluk derecesi ise 4477 mm genişlik derecesi ise 1731 mm olarak bilinmektedir. A4 ' ün motor üreticisi, Volkswagen ' dir. Soğutma türü; sudur. Motor, uzunlamasına ve ön tarafta yer almaktadır. AUDİ A4, bir Alman markası olduğu için çok kalitelidir.

A4 hem Sedan, hem de Cabriolet, Station, Vagon, Quattro RS4 olarak üretilmektedir. Audi A4 Dizel Kiralama sözleşmesi yapılırken yaşanan kolaylıklar ise günlük kiralama imkânının vs. var olmasıdır.

Araç kiralama anlamında Yeni Audi a4 Dizel sizlerin her türlü ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilecek ve sizlere doyumsuz bir sürüş keyfi yaşatacaktır. Sizler de mutlaka araç kiralayacağınız zaman bu aracı tercih etmelisiniz.