Tek Rent A Car

Filo Kiralama

Firmanızın otomobil ihtiyacını tarafımızdan kolaylıkla sağlayabilirsiniz. 7/24 telefonlarımız aracılığı ile bize ulaşmanız yeterlidir. Yeni kurulmuş ya da köklü bir firma olmanız arasında bizim için bir fark yoktur.

Her türlü firma için avantajlı ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır. Türk lirası, Euro, Dolar vb. her türlü para birimi ile ödemenizi size özel sunacağımız esnek fiyatlandırma seçeneklerimizle filo kiralama yapabilirsiniz.

Firmalar için araçların vergi, muayene, sigorta gibi işlemlerin yapılması, ilave zaman ve para gerektirmektedir. Zamanla bu işlemlerin takibi şirket için bir yük olmakla birlikte, kaza, arıza gibi istenmeyen durumlarda araçsız kalma tehlikesi ile karşı karşıya kalınmaktadır.

Bakım ve sigorta ile ilgili tüm işlemler, uzman kadromuz vasıtası ile zamanında ve titizlikle yapılmakta olup, size düşen yalnızca aracınıza binip işlerinizi güvenle halletmek olacaktır. Herhangi bir kaza ya da arıza durumunda ikame araç en hızlı biçimde tarafınıza ulaştırılacaktır.

Araçla ilgili tüm sürpriz giderler de yine firmamız sorumluluğunda olup size herhangi ilave bir masraf yansıtılmayacaktır. Aracın bakımı ve mekanik onarımlarla ilgili orjinal yedek parça temini yetkili servislerde tarafımızdan yapılmaktadır. Servisle, yedek parça temini ile ya da lastik değişimi gibi basit ama zaman alan oyalayıcı işlerden firmamız sayesinde kurtulacak, işteki veriminizi artıracaksınız.

Orta ve üst sınıf genç otomobil seçeneklerimizden firmanıza en uygun otomobili seçin ve hemen kullanmaya başlayın. Kafanız rahat olsun, işleriniz en kısa ve güvenli şekilde halledilsin.