Tek Rent A Car

Teslimat

TESLİMAT:

Araç, Rezervasyon sırasında tarafımıza tebliğ ettiğiniiz resmi fatura adresi veya vergi levlasındaki adrese ücretsiz teslim edilir.

 

GERİ BIRAKMA:

Kiralamış olduğunuz aracı, yurt dışı müşterilerimiz İstanbul Atatürk Havalimanı veya Sabiha Gökçen Havalimanına, diger müşterilerimiz ise şubelerimize teslim edebilir.

 

Oto kiralama hizmetlerinde fiyat, model, zamanlama tercihleri ihtiyacınıza göre şekillenmektedir. Bu konuların çözülmesinin ardından en önemli yer teşkil eden konu teslimattır. Firmamız sorunsuz bir sürüş yaşamanız adına kiraladığınız aracı sorunsuz olarak sizlere teslim edecektir. Aynı şekilde ihtiyacınız tamamlandığında geri teslim alma durumunda da sorunsuz teslimat talep etmektedir.

Bu hedefle ilk olarak muhatap belirlemek adına, aracın kiralama sözleşmesi tarafların doğru beyanları ile tamamlanmalıdır. Aracın sözleşmesi ve teslimat formunda adı geçen kişi ya da belirtilecek ek sürücüden başkasının aracı kullanması engellenmelidir. Bu sürücülerin de yaş ve ehliyet yılı kiralama talimatlarımıza uygun olma koşulunu desteklemek zorundadır. Kiralamak istediğiniz süre kesin olarak belirtilmelidir. Bu süre sonunda aracı eksiksiz teslim etmeniz beklenecektir.

Gecikme olması durumunda sizden gecikme bedeli talep edileceğini üzülerek hatırlatmak isteriz. Kiralama sözleşmesi ve teslimat formu doldurulan araç gözetiminizde kontrolü gerçekleştirilir ve bu esnada yakıt seviyesi de teslimat tutanağına net bir şekilde belirtilir. Firmamız tarafından araç geri teslim alınırken bu seviyenin aynı olması beklenir. Aksi durumda yakıt bedeli için ayrı bir fatura düzenlenecektir.

Keyifli sürüşler geçirmenizi temenni ederek teslimat yapmaktayız ancak olabilecek herhangi bir mini kaza için hasar, ferdi gibi sigortalama işlemlerimizin firmamız tarafından özenle takip edildiğini aklınızda bulundurunuz.

Sürüş esnasında meydana gelebilecek uygunsuz kullanım için ortaya çıkan her türlü cezadan aracı kiralayan kullanıcı sorumlu olacaktır. Kiralanan aracın firmamızdan teslim aldığınız gibi tekrar aynı şekilde geri teslimini beklemek en doğal hakkımızdır diye düşünüyor ve bu konudaki anlayışınızdan ötürü sizlere teşekkür ediyoruz.