Tek Rent A Car

Uzun Dönem Araç Kiralama

Günümüzde Operasyonel kiralama içerisine dâhil olan uzun dönem araç kiralama yöntemi diğer araç kiralama yöntemlerinden biraz ekonomik anlamlarda farklılık gösterir. Her türlü işletim hizmetlerinin kolaylıkla gerçekleşme hizmeti sunan filolar, kiralama yoluna giden pek çok kişiye uzun vadede ekonomik fırsatlar sunmaktadır.Uzun dönem araç kiralama yoluna başvuran kişiler ödemelerini aylık üzerinden değerlendirerek yatırırlar. Bu sayede kişinin aylık düzenli bir ödeme planının oluşması sağlandığı için düzgün bir bütçenin ortaya çıkmasına da yardımcı olur.

Maliyetlerin sabitlenmesi avantajını sunan bu kiralama yöntemi ile pek çok işletim hizmetlerinin ihtiyaçları böylelikle kolaylıkla giderilmektedir. Ayrıca genelde diğer kiralamalara yönelik hamlelerde banka kredisi ile bir teminatın oluşmasına rağmen bir peşinat verilmesi şart olurken kiralıklar aylığa göre ödendiği için böyle bir teslimat işlemine gerek duyulmamaktadır. Ayrıca filo kiralamaya yönelen pek çok kişi aylık üzerinden ödemelerini gerçekleştireceği için Uygun bütçeli kiralama yöntemlerinin uygulandığını ve kişilerin bu anlamda bir avantaja sahip olduğunu söylemek mümkündür.

Ayrıca en önemli faydası da fiyatların uzun dönemlik boyunca herhangi bir artışa geçmeyip, kiralama süresince sabit bir şekilde müşterinin ödeme kolaylığını oluşturmasıdır. Kurumsal kimliğe sahip pek çok işletmelerin rahatlıkla istediği sürelerde kiralama kolaylığının sağlanması ile maliyetlerinizi belirli oranlarda aşağıya çekmekte mümkündür. Günümüzde pek çok kurumsal işletmelerin yoğun olarak talep ettiği bu kiralama yöntemiyle uzun vadede kiralamalar müşterilere ve firmalara her konuda kolaylık sağlamıştır.