Tek Rent A Car

Vizyon

Araç kiralama, gerek işinizde gerek tatil seyahatlerinizde size birçok kolaylık sağlamasının yanında özen ile yapılması gereken bir hizmettir. Araç kiralamada birçok önemli nokta vardır. Karayolu güvenliğinizin önde tutulması gereken bir ulaşım şeklidir. Bu nedenle biz vizyon olarak öncelikle, araçlarımızda güvenlik şartlarını ve teknik imkânları en üst düzeyde kontrol altında tutarak milletimizin güven ve huzur içinde yolculuklar yapmasını benimsiyoruz.

Sektörde kendini sürekli geliştirerek, kalitesinden ödün vermeden hizmetlerini sürdüren, gücünü her zaman hissettiren bir kuruluş olmaya son derece değer veriyoruz. Araç kiralamanın ciddi bir iş olduğunun bilincinde olarak, verdiğimiz hizmetin kalitesinin sürekliliğini sağlayarak saygın ve güvenilirliğini kanıtlamış bir firma olmak vizyonumuzun önemli bir parçasını oluşturuyor.

Araç kiralama hizmeti ne kadar geniş kitlelere aktarılırsa, kişisel araç kullanımı o kadar azalacaktır. Bu doğrultuda, araç sayısının düzene girmesi, kişisel yakıt kullanımının kontrollü hale getirilmesi gibi avantajlar da göz ardı edilmemelidir. Biz; araç kiralama sisteminin yaygınlaştırılması ile ekonomi üzerinde katkı sağlanmasını da hedeflerimiz arasında bulunduruyoruz.

Araçlarımızda kullanılan yakıtların doğaya uyumlu olarak seçilmesi, taşıtların egzoz emisyon ve motor kontrollerinin düzenli olarak takip edilmesi yoluyla, kaliteli ve sorunsuz yolculuklar, kazasız yollara katkı sağlamak vizyonumuzdur. Araç yönetimi, kiralık araç sistemi konularında Türkiye'nin lider kurumu olmak, yatırımlar ve araştırma geliştirme çalışmaları ile sürekli ilerleme sağlamak, ülke ekonomisine katkıda bulunmak birincil hedeflerimizi oluşturmaktadır.