Tek Rent A Car

Mercedes C 200 Dizel

ARAÇ ÖZELLİKLERİ
Marka
:
Mercedes Kiralama
Model
:
C 200 Dizel
Yıl
:
2021
Motor
:
1600
Vites
:
Tiptronic Vites
Kasa Tipi
:
Sedan
Yakıt Tipi
:
Dizel
BAŞVURU FORMU
Alış Yeri
iade Yeri
  

Önemli günleriniz için şık ve lüks bir araç ile katılmak istiyorsanız Mercedes C 200 AMG Otomatik Kiralama işlemi ile oldukça konforlu ve elit bir araca istediğiniz süre dahilinde sahip olabilirsiniz. Mercedes’in daha çok günlük kullanım için tasarladığı Mercedes C 200, hem dizaynı ile hem de sahip olduğu özellikler ile son derece eşsiz bir araç.

Aerodinamik olarak tasarlanan dış hatları araca sportif ve estetik bir görüntü katarken yüksek hızlarda sürüş konforunu da oldukça yükseltiyor. Bunun yanında lüks sınıf içerisinde en az yakıt tüketen araçlardan biri C 200 AMG. Ortalama yakıt tüketimi 100 kilometrede yaklaşık 5,6 litre olarak belirtiliyor. Sportif tasarımının yanında 4 kapı olması, gelişmiş güvenlik donanımları ve geniş bagaj hacmi C 200 AMG Dizel aile arabası olarak kullanmak isteyenler için biçilmiş kaftan.

Mercedes C 200 AMG Otomatik otomobillerde deri döşemeli sportif koltuklar, deri kaplamalı direksiyon, sade ön konsol ve gelişmiş gösterge paneli standart olarak sunuluyor. 1.6 litrelik 4 silindirli dizel motor oldukça düşük devirlerde dâhil mükemmel bir tork sağlıyor. Bu sayede hem konforlu bir sürüş sağlanıyor hem de ciddi bir yakıt tasarrufu elde edebiliyorsunuz. Araç, 0 ile 100 kilometre hız aralığına 8 saniyenin biraz üzerinde ulaşıyor. Sportif kullanıma müsait olduğu gibi ailenizle güvenli bir şekilde seyahat edebilmeniz için tercih edebileceğiniz en iyi araçlardan birisi diyebiliriz.