Tek Rent A Car

Volkswagen Passat Dizel

ARAÇ ÖZELLİKLERİ
Marka
:
Volkswagen Kiralama
Model
:
Passat Dizel Otomatik
Yıl
:
2021
Motor
:
1600
Vites
:
Tiptronic Vites
Kasa Tipi
:
Sedan
Yakıt Tipi
:
Dizel
BAŞVURU FORMU
Alış Yeri
iade Yeri
  

Araç kiralamak, pek çok kimse için oldukça mantıklı bir seçenektir. Kendi aracı olmayan ya da kendi aracı olan fakat aracın performansından memnun kalmayan kişiler için gayet iyi bir seçenektir fakat hem yakıt maliyeti az hem de yüksek performanslı bir aracı seçmek oldukça zor bir iştir. Tam bu noktada bir önerimiz bulunmakta. 2020 Model Yeni Volkswagen Passat dizel kiralama, hem düşük yakıt maliyetiyle hem de yüksek performansıyla beklentilerinizi karşılamak için oldukça uygun bir otomobildir. Dilerseniz şimdi aracın teknik özelliklerini inceleyerek sebebini gözler önüne serelim.

Volkswagen Passat, 1598 CC silindir hacmine, 122 HP beygir gücüne ve 195 km maksimum sürat gücüyle performans konusunda oldukça iyi bir araçtır. 0-100 km aralığını 12,2 saniyede çıkan otomobil, 70 litre yakıt deposuna sahiptir. Şehir içi 5,2 lt, şehir dışı 3,8 lt, ortalama 4,3 lt yakıt tüketimi yapan Volkswagen Passat, km başına 19 kuruş tüketimle oldukça tasarruflu bir araçtır.

Uzunluğu 4769 mm, genişliği 1820 mm, yüksekliği 1470 mm ve ağırlığı 1499 kg olan araç, sedan karoser tipidir. Yakıt tüketiminin düşüklüğü ile performansının yüksekliğiyle diğer araçların çok önünde olan Passat, kiralama konusunda tercih edilmesi gereken gayet iyi bir otomobildir. Araç kiralama fikriniz bulunuyorsa ve düşük yakıtla yüksek performans elde etmek istiyorsanız, 2015 Model Volkswagen Passat'ı mutlaka tercih ediniz.